Jump to content
 • Naujasis forumo dizainas!

  Visa GTAFARAI.lt administracija sveikina visus mūsų žaidėjus pagaliau sulaukius savo oficialaus bei gražesnio akiai dizaino!

  Daugiau...
 • Roleplay GIDAS

  Norit labiau įtraukti save į Roleplay žanrą? Peržiūrėk šį gidą „Nuo ko pradėti, ir kaip susikūrti savo personažą“.

  Adresas į gidą

Jeremy

Civilis
 • Pranešimų skaičius

  56
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Jeremy paskutinį kartą laimėjo Gegužės 5 2019

Jeremy turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

24 Puiki

1 sekėjas

Apie Jeremy

 • Gimtadienis 2002.08.20

Veikėjo informacija

 • Vardas Pavardė
  Jimmy Taylor

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.669 profilio peržiūros
 1. Jeremy

  Serverio atnaujininimas v.0.1

  Puikus atnaujinimas, smagu matyti vis atsinaujinantį projektą.
 2. Sakyčiau administracija turėtų įsigilinti į įvairias situacijas ir į tai žiūrėti atsakingai priimti rimtus, atsakingus sprendimus, bet čia atvirkščiai.. 

 3. "Serveris bus įjungtas kai surasime atitinkamus žmonęs į administratoriaus pareigas, kadangi be priežiūros jo palikti tiesiog negalime."

 4. Jeremy

  Antrasis forumo atnaujinimas

  Puikus atnaujinimas, ačiū tau @pashka kad projektui padedi plėtotis prie jo prisidėdamas būtent tokiais forumo atnaujinimais! Laukiam bombos!
 5. Jeremy

  Malhska | Forum Ranks

  Darbai verti dėmesio, galbūt dar kažką paredagavus būtų išviso fantastiniai. Puiku!
 6. Vardas? Aš esu Lukas. Amžius? Šiuo metu man yra 16 metų. Vardas Pavardė serveryje? Jeremy'Navarro Miestas? Alytus (Dzūkija) Zodiako ženklas? Liūtas. Ką veiki laisvalaikiui? Laisvalaikiu sportuoju einu į salę, praleidžiu laiką su draugais(-ėmis) žaidžiant įvairius žaidimus (futbolas, krepšinis, tinklinis, stalo tenisas), bei žinoma reikia nepamiršti akcentuoti, kad didžiają savo laisvalaikio dalį praleidžiu prie kompiuterio žaidžiant įvairius žaidimus arba bandant domėtis tuo kas man patinka - programavimu. Koks tavo charkteris? Esu draugiškas, bendraujantis, mandagus žmogus, mėgstantis aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose. Esu kiekvieno žmogaus išklausanti asmenybė, priimu kiekvieno žmogaus nuomonę apie mane, kad ir kokia ji bebūtų kadangi kiekvienas mano skirtingai. Esu žinoma atsakingas, linksmas žmogus(su manim liūdnom emocijom nevalia lietis); Ką apie tave sako tavo draugai? Ką apie mane sako draugai net neklausiu ir realiai nežinau nes jie tik patys žino ką jie kalba apie mane. Ar turi seserų ar brolių? Turiu vieną vyresnyjį brolį, bei vieną jaunesnį. Ar turi augintinių? Turiu keletą šuniukų. Kokius filmus mėgsti žiūrėti? Filmus mėgstu žiūrėti įvairius jau čia nuo draugės priklauso ką aš žiūrėsiu, bet labiausiai patinkantys filmai yra komedijos, veiksmo bei fantastiniai (kadangi tenka tokius dažnai žiūrėti -- nes kažkas priverčia) uh. Kokios muzikos klausai? Mano muzikos stilius gan keistas kaip visi sako, bet ką padarysi (Trance/Electro/House/Rap/Techno) Gyvenimo tikslas? Žinoma kaip ir kiekvienam suburti šeimą, bei kartu laimingai gyventi. Kaip sekasi/sekėsi mokykloje? Lygtais normaliai sekasi mokykloj, o kaip tau?
 7. Labas, visiems. Svečiai registruojamės! 

  1. Show previous comments  6 more
  2. Jeremy

   Jeremy

   Galima gauti daugiau informacijos susisiekus su tavimi Discord'e ar į 'Discord' žinutes neatsakai? 

  3. Griukse

   Griukse

   Ye, parašyk

  4. Jeremy

   Jeremy

   Parašiau, tikiuosi gauti daugiau informacijos. 😜 

×