Jump to content
  • Naujasis forumo dizainas!

    Visa GTAFARAI.lt administracija sveikina visus mūsų žaidėjus pagaliau sulaukius savo oficialaus bei gražesnio akiai dizaino!

    Daugiau...
  • Roleplay GIDAS

    Norit labiau įtraukti save į Roleplay žanrą? Peržiūrėk šį gidą „Nuo ko pradėti, ir kaip susikūrti savo personažą“.

    Adresas į gidą
Poviukas

MECHANIKAI - Nuolatinė atranka į mechanikų firmą!

Rekomenduojami pranešimai

ANKETOS SABLONAS :

IC INFORMACIJA :

Jūsų Vardas Pavarde :

Kodėl norite tapti mechanikų firmos darbuotoju?:

Kiek laiko praleidžiate mieste per dieną?:

Trumpai apibūdinkite save (charakteri, ką veikiate mieste) ? :

Jūsų idėjos, pasiūlymai kurie padėtu mūsų firmai ? : 

Kodėl mes turėtume pasirinkti būtent Jus?:

 OOC - (Out of Character)

 Discord nickname: (pvz: Nick#2001)

Jūsų vardas:

Kiek laiko praleidžiate serveryje:

Jūsų amžius:

Kuriuo laiku dažniausiai būnate serveryje:

Ar turite patirties?

 

ROLEPLAY SITUACIJOS :

Kaip jūs elgtumėtės su klientu kuris jūs išsikviestu, papasakokite plačiau nuo A iki Z?:

Jūs gaunate skambuti(iškvietimą), transporto priemonė negali būti sutaisyta įvykio vietoje ja reikia užkelti ir nuvežti, atrodo, kad yra problema su gervė ir automobilis negali kilti ant tralo , ką darote kaip paaiškinat situacija klientui ?

Atvyksta klientas I garažą ir jis nori patobulinti savo automobili , įsidėti nauja varikli , jus dedate jam viską pagal juo poreikius bet pasirodo jog žmogus neturi pinigu ? ką darytumėt ?

 

 

 

Sėkmes visiems pildantiems!

Redaguota Poviukas

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Guest Anketa i mehanikus
On 2019-10-11 at 23:23, Poviukas parasė:

ANKETOS SABLONAS :

IC INFORMACIJA :

Jūsų Vardas Pavarde : Jonas Nedurnas

Kodėl norite tapti mechanikų firmos darbuotoju?: kabai norejau ir svajojau cia mano svajoniu darbas

Kiek laiko praleidžiate mieste per dieną?: 2-4h

Trumpai apibūdinkite save (charakteri, ką veikiate mieste) ? : Esu Jonas Nedurnas atvykes is toli. Taisydavau masinas kitame mieste bet negaudavau pakankamai pinigu todel atvaziavau čia pamaciau kad yra vietos mehaniku anketoje per telefona pradejau pildyti. Nes sake kad i policija nebepriima per daug žmoniu.

Jūsų idėjos, pasiūlymai kurie padėtu mūsų firmai ? : tureti daugiau darbuotoju 

Kodėl mes turėtume pasirinkti būtent Jus?: bunu mieste ir dirbciau ši darba

 OOC - (Out of Character)

 Discord nickname: (pvz: Nick#2001) Gameris (Jonas Nedurnas) #1115

Jūsų vardas: Almantas

Kiek laiko praleidžiate serveryje: 2-4h

Jūsų amžius: 13

Kuriuo laiku dažniausiai būnate serveryje: Diena ir ar vakare

Ar turite patirties? nemanau

 

ROLEPLAY SITUACIJOS :

Kaip jūs elgtumėtės su klientu kuris jūs išsikviestu, papasakokite plačiau nuo A iki Z?: Nuvažioutčiau ir prisistatyciau paskui paklausčiau kas buvo ir jam viska pasakyciau ka reik ir padaryciau,padėčiau

Jūs gaunate skambuti(iškvietimą), transporto priemonė negali būti sutaisyta įvykio vietoje ja reikia užkelti ir nuvežti, atrodo, kad yra problema su gervė ir automobilis negali kilti ant tralo , ką darote kaip paaiškinat situacija klientui ? per racija pasakyciau gal galetu man padeti atvažiuoti ir pasiimti masina ir klientui pasakiciau kad palauktu nes mano gervė sugedo

Atvyksta klientas I garažą ir jis nori patobulinti savo automobili , įsidėti nauja varikli , jus dedate jam viską pagal juo poreikius bet pasirodo jog žmogus neturi pinigu ? ką darytumėt ? Tai paklausciau ar jis turi pinigu jai ne atiduociau tokia koki buva arba jai mazai kainuoja israsiciau saskaita

 

 

 

Sėkmes visiems pildantiems!

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema

ANKETOS SABLONAS :

IC INFORMACIJA :

Jūsų Vardas Pavarde : Armandas Daugirda

Kodėl norite tapti mechanikų firmos darbuotoju?: nes cia mano svajone man juk labai patinka koste is moterys meluoja geriau serialo

Kiek laiko praleidžiate mieste per dieną?: tik savatgaliais 5-6h

Trumpai apibūdinkite save (charakteri, ką veikiate mieste) ? : esu vaikinukas ieskantis darbo

Jūsų idėjos, pasiūlymai kurie padėtu mūsų firmai ? :  pasiulyciau kaip padaryti su gresmem kurios gali kilti mechaniku garaze

Kodėl mes turėtume pasirinkti būtent Jus?: nes esu kaip koste viska zinau apie automobilius

 OOC - (Out of Character)

 Discord nickname: (pvz: Nick#2001) Armandas49#7391

Jūsų vardas: Armandas

Kiek laiko praleidžiate serveryje: tik savaitgaliais 5-6h

Jūsų amžius: 14

Kuriuo laiku dažniausiai būnate serveryje: link vakaro

Ar turite patirties? tai aisku pat buves direktorium

 

ROLEPLAY SITUACIJOS :

Kaip jūs elgtumėtės su klientu kuris jūs išsikviestu, papasakokite plačiau nuo A iki Z?: manau galetume zodziu nes ilgai rasyt butu ir negaletau net zinutes issiusti 🙂 

Jūs gaunate skambuti(iškvietimą), transporto priemonė negali būti sutaisyta įvykio vietoje ja reikia užkelti ir nuvežti, atrodo, kad yra problema su gervė ir automobilis negali kilti ant tralo , ką darote kaip paaiškinat situacija klientui ? kvieciu policija nes galimai gali buti auto ivikis ir isikvieciam sunkiaja tecnika kad uzkelti tr. priemone ant tralo

Atvyksta klientas I garažą ir jis nori patobulinti savo automobili , įsidėti nauja varikli , jus dedate jam viską pagal juo poreikius bet pasirodo jog žmogus neturi pinigu ? ką darytumėt ? kviesciau policija ir tartausi del pinigu grazinimo

 

 

 

Sėkmes visiems pildantiems!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Guest NBP

IC INFORMACIJA :

Jūsų Vardas Pavarde : Sergėjus Kai

Kodėl norite tapti mechanikų firmos darbuotoju?: Dėl to kad noriu taisyti automobilius,pajusti garažo kvapą.

Kiek laiko praleidžiate mieste per dieną?: 7-8h 

Trumpai apibūdinkite save (charakteri, ką veikiate mieste) ? : Veikiu,tai bandau susidraugauti su mechanikais,mano charakteris yra nesunkus,galiu susidraugauti su bet kuo.

Jūsų idėjos, pasiūlymai kurie padėtu mūsų firmai ? :  Atrinkti darbuotojus ne pagal amžių,o pagal iškalbumą, laipsnį, ir t.t

Kodėl mes turėtume pasirinkti būtent Jus?:  Neesu geresnis už kitus turbūt,bet tikrai pasitarnaučiau mechanikams.

 OOC - (Out of Character)

 Discord nickname: (pvz: Nick#2001) V12#0002

Jūsų vardas: Matas

Kiek laiko praleidžiate serveryje: 7-8h

Jūsų amžius: 15

Kuriuo laiku dažniausiai būnate serveryje: 15:00 22:00

Ar turite patirties? Taip.

 

ROLEPLAY SITUACIJOS :

Kaip jūs elgtumėtės su klientu kuris jūs išsikviestu, papasakokite plačiau nuo A iki Z?:Nuvažiuočiau pas jį,paklausčiau jeigu jis pasako kad taisymo preinu prie savo automobilio /me isideda į  savo krepšį įrankius ir prieinu prie jo mašinos /me isitraukia įrankius ir apžiūri automobilį /do kokie gedimai? (Jis) /do nėra kuro,nukritęs radiatorius.  /me pritaisau ir išlyginu radiatorių ir po to prieinu prie savo mašinos vėl pasiemu kuro bakelį /me pasiima kuro bakelį ir uzsideda ant nugaros prieinu prie jo automobilio ir /me nusiimu ir pradedu pilti kurą ir po to klausiu kuom jis mokės įlipęs į jo automobilį,jeigu jis nemokės pasakau kad jo automobilį nutempsiu uzrakinęs savajį. jis nori sąskaitos /me išrašau sąskaita /do ar paiima?

Jūs gaunate skambuti(iškvietimą), transporto priemonė negali būti sutaisyta įvykio vietoje ja reikia užkelti ir nuvežti, atrodo, kad yra problema su gervė ir automobilis negali kilti ant tralo , ką darote kaip paaiškinat situacija klientui ?  Išsikviečiu kolegą kad atvežtų kitą traliuką ir išvežtu mašiną,jeigu jam irgi nepavyksta gražiai pasakau kad galėsime nutempti ją tik sutaisę savo gervę ir ar jis lauks. Jeigu laukia mes sutaisome gervę atvežame kitą automobilį užkeliame ir važiuojame atgal į mechanikų tepaluotą garažą ❤️

Atvyksta klientas I garažą ir jis nori patobulinti savo automobili , įsidėti nauja varikli , jus dedate jam viską pagal juo poreikius bet pasirodo jog žmogus neturi pinigu ? ką darytumėt ? Tiesiog jiegu jau įdėjau viską iškvieščiau policiją,tegu aiškinasi ne mano bėdos,neleiščiau išvažiuoti iš garažo sedėdamas už vairo. Policija tegu rašo bet ką ir man tegu jis sumoka. Bet ištikrūjų pirma norėčiau kad jis duotų pinigus o po to tik tobulinimai.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema

IC INFORMACIJA :

Jūsų Vardas Pavarde : Sergėjus Kai

Kodėl norite tapti mechanikų firmos darbuotoju?: Dėl to kad noriu taisyti automobilius,pajusti garažo kvapą.

Kiek laiko praleidžiate mieste per dieną?: 7-8h 

Trumpai apibūdinkite save (charakteri, ką veikiate mieste) ? : Veikiu,tai bandau susidraugauti su mechanikais,mano charakteris yra nesunkus,galiu susidraugauti su bet kuo.

Jūsų idėjos, pasiūlymai kurie padėtu mūsų firmai ? :  Atrinkti darbuotojus ne pagal amžių,o pagal iškalbumą, laipsnį, ir t.t

Kodėl mes turėtume pasirinkti būtent Jus?:  Neesu geresnis už kitus turbūt,bet tikrai pasitarnaučiau mechanikams.

 OOC - (Out of Character)

 Discord nickname: (pvz: Nick#2001) V12#0002

Jūsų vardas: Matas

Kiek laiko praleidžiate serveryje: 7-8h

Jūsų amžius: 15

Kuriuo laiku dažniausiai būnate serveryje: 15:00 22:00

Ar turite patirties? Taip.

 

ROLEPLAY SITUACIJOS :

Kaip jūs elgtumėtės su klientu kuris jūs išsikviestu, papasakokite plačiau nuo A iki Z?:Nuvažiuočiau pas jį,paklausčiau jeigu jis pasako kad taisymo preinu prie savo automobilio /me isideda į  savo krepšį įrankius ir prieinu prie jo mašinos /me isitraukia įrankius ir apžiūri automobilį /do kokie gedimai? (Jis) /do nėra kuro,nukritęs radiatorius.  /me pritaisau ir išlyginu radiatorių ir po to prieinu prie savo mašinos vėl pasiemu kuro bakelį /me pasiima kuro bakelį ir uzsideda ant nugaros prieinu prie jo automobilio ir /me nusiimu ir pradedu pilti kurą ir po to klausiu kuom jis mokės įlipęs į jo automobilį,jeigu jis nemokės pasakau kad jo automobilį nutempsiu uzrakinęs savajį. jis nori sąskaitos /me išrašau sąskaita /do ar paiima?

Jūs gaunate skambuti(iškvietimą), transporto priemonė negali būti sutaisyta įvykio vietoje ja reikia užkelti ir nuvežti, atrodo, kad yra problema su gervė ir automobilis negali kilti ant tralo , ką darote kaip paaiškinat situacija klientui ?  Išsikviečiu kolegą kad atvežtų kitą traliuką ir išvežtu mašiną,jeigu jam irgi nepavyksta gražiai pasakau kad galėsime nutempti ją tik sutaisę savo gervę ir ar jis lauks. Jeigu laukia mes sutaisome gervę atvežame kitą automobilį užkeliame ir važiuojame atgal į mechanikų tepaluotą garažą 

Atvyksta klientas I garažą ir jis nori patobulinti savo automobili , įsidėti nauja varikli , jus dedate jam viską pagal juo poreikius bet pasirodo jog žmogus neturi pinigu ? ką darytumėt ? Tiesiog jiegu jau įdėjau viską iškvieščiau policiją,tegu aiškinasi ne mano bėdos,neleiščiau išvažiuoti iš garažo sedėdamas už vairo. Policija tegu rašo bet ką ir man tegu jis sumoka. Bet ištikrūjų pirma norėčiau kad jis duotų pinigus o po to tik tobulinimai.

 

Netyčia papostinau per guest NBP nekreipkit dėmesio ačiū:)

Redaguota NBP

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema

IC INFORMACIJA :

Jūsų Vardas Pavarde : Vaidas El pedro

Kodėl norite tapti mechanikų firmos darbuotoju?: Todėl, kad norėčiau išmeginti save mechaniko gretose.

Kiek laiko praleidžiate mieste per dieną?: Nieko neprižadu bet po 2-3h d.d. s.d. 4-5h

Trumpai apibūdinkite save (charakteri, ką veikiate mieste) ? : Bandysiu ieškoti legalaus darbos.

Jūsų idėjos, pasiūlymai kurie padėtu mūsų firmai ? :  Negaliu dabar nieko pasiūlyti, nes nežinau  ko trūksta.

Kodėl mes turėtume pasirinkti būtent Jus?: Todėl, kad nesu iš tu vaikų kurie Š**** daro darbo vietose ir pns.

 OOC - (Out of Character)

 Discord nickname: ([*𝕰𝖒𝖔𝖙𝖎𝖔𝖓*]#8788)

Jūsų vardas:  Vaidas I.

Kiek laiko praleidžiate serveryje: 2-3h d.d s.d 3-5h

Jūsų amžius: 25m.

Kuriuo laiku dažniausiai būnate serveryje: Ivairiai.

Ar turite patirties? 1metai su virš. RP serveriuose.

 

ROLEPLAY SITUACIJOS :

Kaip jūs elgtumėtės su klientu kuris jūs išsikviestu, papasakokite plačiau nuo A iki Z?:
A1:
Atvykau pas klienta, reikia sutaisyti Automobili prisistatau kad esu Mechanikas Emotion.
/do Irankiai issibarste.
/me Susirenku irankius ir einiu prie Kliento.
/me Apziuriu automobili
/do Matosi suluzes bamperis ir atsikabinus priekine lempa.
/me Pasimu rakta tinkanti tvarkyti transpotro priemone ir pradedu ja tvarkyti.
/me Sutvarkau automobili.
/do Atrodo kaip naujas
A2: 
Aciu jums Mechanikas padejote labai.
/me Paspaudzia ranka.
/do Rankos purvinos Mechaniko
/me Sypsosis
/do Priekiniu dantu nera.
A1: 
Ponas israsysiu jum saskaita.
/me Pasimu kvitu knygele
/me Israsau kvita del remonto.
A2: 
Dekui Ponas Mechanike!
/me Paiima kvita.
/me Paziuri i kaina.
Geros dienos Mechanike.
A1:
Geros ir jus  gero kelio! Bukite atsargus.

Jūs gaunate skambuti(iškvietimą), transporto priemonė negali būti sutaisyta įvykio vietoje ja reikia užkelti ir nuvežti, atrodo, kad yra problema su gervė ir automobilis negali kilti ant tralo , ką darote kaip paaiškinat situacija klientui ?

Tiesiog pasakyčiau klientui, kad yra problemą su gerve(keltuvų), bandyčiau iškviesti kitą kolega kuris atvyktu su tralų ir pamėgintume užkelti.

Atvyksta klientas I garažą ir jis nori patobulinti savo automobili , įsidėti nauja varikli , jus dedate jam viską pagal juo poreikius bet pasirodo jog žmogus neturi pinigu ? ką darytumėt ?

Pasiulyčiau jam nuvykti kartų su manimi iki bankomato ir sumokėti suma už idėjima.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema

IC INFORMACIJA :

Jūsų Vardas Pavarde : Kristupas Lazauskas

Kodėl norite tapti mechanikų firmos darbuotoju?: Nes man šis darbas yra labai įdomus, jau nuo pat vaikystes savo seneliui padėdavau dirbti, tai turiu daug patirties ir žinau kaip atlikti šį nuostabų darbą, todėl noriu žmonėm padėti sutvarkyti automobilius, kad mieste būtų tvarka, ir nustumti automobilius nuo gatvių jeigu netvarkingai jie padėti  

Kiek laiko praleidžiate mieste per dieną?:  Darbo dienomis 2-3h, o savaitgaliais 5+h

Trumpai apibūdinkite save (charakteri, ką veikiate mieste) ? :Taigi dažniausiai būnu automobilių salone, kai atsiranda kokia mašina naujausia dažniausiai susidomiu su juos dalim ir t.t. Aš esu kaip ir minėjau Kristupas Lazauskas, esu labai geras ir bei dosnus žmogus niekada, nesu teistas. Dažniausiai su žmonėms bendrauju pagarbiai be jokių keiksmažodžių ir t.t. Ir bei mano hobis yra domėtis mašinomis ir bei jom toliau domėtis.

Jūsų idėjos, pasiūlymai kurie padėtu mūsų firmai ? :  Kad pvz darbuotojai pasiskirstytu kas kada dirba, vienas 1h iškvietimus kitas 1h mechaniku bazeje auto tunina, ir po valandos apsikeičia

Kodėl mes turėtume pasirinkti būtent Jus?: Nes dirbčiau visada sąžiningai, priimčiau visus iškvietimus, padėčiau žmonėm, ir juos palikčiau labai laimingus, ir manau esu labai gerai pasirengęs šitam darbui

 OOC - (Out of Character)

 Discord nickname: (pvz: Nick#2001) Cole phelps#2234

Jūsų vardas: Justinas

Kiek laiko praleidžiate serveryje: Darbo dienom 2-3h, o nedarbo dienom 5+h

Jūsų amžius:17

Kuriuo laiku dažniausiai būnate serveryje: Darbo dienoms ir bei savaitgaliais

Ar turite patirties? Taip turiu patirties

 

ROLEPLAY SITUACIJOS :

Kaip jūs elgtumėtės su klientu kuris jūs išsikviestu, papasakokite plačiau nuo A iki Z?: Visų pirmą gavęs iškvietimą, jį perskaityčiau, susipažinčiau su situacija, tada nuspręsčiau kokį automobilį pasiimti pagal situacija, ir tuomet praneščiau per racija kad priimu iškvietimą ir į jį išvykčiau. Atvykęs į įvykio vietą, pasisveikinčiau su piliečių, tuomet jo dar kartą paklausčiau kas atsitiko automobiliui, kaip jis sugedo(ar apsivertę), kada sugedo, kokiomis aplinkybėmis, kada pastebėjo, tuomet sužinojęs platesnę informaciją, padėčiau žmogui ką reikia(tai sutvarkyčiau ar atversčiau su tralu ir domkratu), tuomet padėjęs žmogui, paprašyčiau pinigų už sutaisymą jeigu pamirštu pats paduoti ir tuomet grįsčiau į mechanikų bazę ir pastatyčiau automobilį ir toliau laukčiau iškvietimų.

Jūs gaunate skambuti(iškvietimą), transporto priemonė negali būti sutaisyta įvykio vietoje ja reikia užkelti ir nuvežti, atrodo, kad yra problema su gervė ir automobilis negali kilti ant tralo , ką darote kaip paaiškinat situacija klientui ?Kai sužinočiau kad yra problemų su gervę, pasakyčiau klientui kad turės truputi palaukti kol pasiimsiu kitą tralą, nes negaliu užkeltį automobilį ant tralo ir jo atsiprašyčiau už laiko sugaištį, tuomet nuvykčiau pasiimčiau kitą tralą grįsčiau pas klientą ir dar kartą atsiprašyčiau, ir tuomet užkelčiau automobilį ant tralo ir vykčiau į mechanikų bazę padėtį klientui tenais, arba per racija pranesčiau kolegoms kad reikia kolegos su tralu nes mano trale yra gervę sugedusi, ir neina užkelti automobilį, ir tuomet laukčiau jo, jeigu nebūtų kolegų tai daryčiau kaip ansksčiau

Atvyksta klientas I garažą ir jis nori patobulinti savo automobili , įsidėti nauja varikli , jus dedate jam viską pagal juo poreikius bet pasirodo jog žmogus neturi pinigu ? ką darytumėt ?Visu pirma aš žmogui netobulinčiau tansporto priemonės kol neduos man pinigų už tam tikrą dalį, o jeigu nutiktu kad pirma užtobulinua ir pasirodo neturi pinigų tuomet iškviesčiau pareigūnus, kad galimai mane apgauti nori ir laukčiau jų ir kai jie atvažiuotu papasakočiau situaciją ir tuomet su pareigūnais ir juom nuvažiuotume iki banko pasiimti pinigų jeigu jis neturi tuomet pareigūnų prašyčiau kad konfiskuotų auto ir kol pinigų negražins man negražintu jam automobilio, ir jam už tokį dalyką paprašyčiau kad išrašytų baudą už sukčiavimą

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema

ANKETOS SABLONAS :

IC INFORMACIJA :

Jūsų Vardas Pavarde : Williamas Wilshai.

Kodėl norite tapti mechanikų firmos darbuotoju?: Mechanikų firmos darbuotoju noriu tapti dėl to , kad būtų visai gerai įgyti naujos patirties šioje srityje. Esu dirbęs mechaniku kitame mieste , bet manau kad čia yra viskas kitaip , kitas direktorius , visa sistema bus taip skirtinga .

Kiek laiko praleidžiate mieste per dieną?: 4 - 8 valandas.

Trumpai apibūdinkite save (charakteri, ką veikiate mieste) ? : Mieste dazniausiai ieškau kur yra veiksmas , kad pabendrauti su zmonėmis , ir susidraugauti su naujais draugais. 🙂

Jūsų idėjos, pasiūlymai kurie padėtu mūsų firmai ? : Mano įdėjos būtu paprastos , tiesiog išrinkti i darbą tik tuos zmones kurie galėtų susitvarkyti su šiuo darbu , bandyti rinkti tuos kurie kad ir betkokioje situacijoje išliktu ramūs , ir kontroliuojami , nes zmones šiais laikais , gali pridaryti bet ko .

Kodėl mes turėtume pasirinkti būtent Jus?: Kodėl turėtumėte pasirinkti būtent mane? Todėl nes esu kontroliuojamas bet kokiose situacijose , esu mandagus su zmogumi , niekada jo neizeidinėčiau  , bucčau draugiškas , turiu truputėli patirties apie mašinas , dirbčiau sąziningai , ir esu išklausantas auksšesnių rangų mechaniku.

 OOC - (Out of Character)

 Discord nickname: (pvz: Nick#2001)

Jūsų vardas: vixyy.  #3885

Kiek laiko praleidžiate serveryje: Pakankamai ilgai , kiek galiu tiek ir stengiuosi zaisti apie 4-8 h

Jūsų amžius: 16

Kuriuo laiku dažniausiai būnate serveryje: Rytais  , vakarais.

Ar turite patirties? Šiek tiek turiu , bet visko galima išmokti 🙂

 

ROLEPLAY SITUACIJOS :

Kaip jūs elgtumėtės su klientu kuris jūs išsikviestu, papasakokite plačiau nuo A iki Z?: Per racija pasakyčiau kad reguoju į iškvietimą , į vieta atvykęs pasisveikinčiau su zmogumi paklausčiau ar jisai kvietė mechanikus , paklausčiau kas nutiko ,  nuo ko taip nutiko , ar kazkur tai atsitrenkete , ar tai jau buvo iš anksčiau  ,  suzinodamas visa informacija , pradeciau tikrinti kokios problemos automobilyje. Jeigu butu nusedes akumas ,  privaryčiau savo mechaniku mašina , atsidaryčiau kapota  , iš bagazines išsitraukčiau laidus , prijungčiau prie kitos mašinos , ir bandyčiau akuma pakrauti. O poto visas priemones susideciau kur jos ir buvo , išrašyčiau zmogui saskaita , padėkočiau , atsisveikinčiau ir palinkėčiau gero kelio 🙂

Jūs gaunate skambuti(iškvietimą), transporto priemonė negali būti sutaisyta įvykio vietoje ja reikia užkelti ir nuvežti, atrodo, kad yra problema su gervė ir automobilis negali kilti ant tralo , ką darote kaip paaiškinat situacija klientui ? Nuvaziaves i vieta , patikrinčiau kas nutiko mašinai išsiaiskinciau visas aplinkybes , pasakyčiau civiliui kad masina turi buti vezama  i mechaniku garaza , nes mechaniku garaze yra tos priemones ir tos dalys kurios gali sutvarkyti masina , tada issikviesciau trala , arba kolega su kita masina , ir civilio masina. nuveztume i mechaniku garaza.

Atvyksta klientas I garažą ir jis nori patobulinti savo automobili , įsidėti nauja varikli , jus dedate jam viską pagal juo poreikius bet pasirodo jog žmogus neturi pinigu ? ką darytumėt ? As jam pasakyčiau kaina  , jeigu jam tinka ta kaina , israsyciau jam saskaita ir jisai turetu ja susimoketi , poto tik tai galeciau keisti varikli. O jeigu idečiau jam varikli o jisai nesumoketi as neislipciau is masinos tol kol neatvaziuotu policija.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×