Jump to content
  • Naujasis forumo dizainas!

    Visa GTAFARAI.lt administracija sveikina visus mūsų žaidėjus pagaliau sulaukius savo oficialaus bei gražesnio akiai dizaino!

    Daugiau...
  • Roleplay GIDAS

    Norit labiau įtraukti save į Roleplay žanrą? Peržiūrėk šį gidą „Nuo ko pradėti, ir kaip susikūrti savo personažą“.

    Adresas į gidą
Benjerg

sv, Justas

Rekomenduojami pranešimai

  1. Vardas? Justas
  2. Amžius? 17, 2001 leidybos
  3. Vardas Pavardė serveryje? Justas Štreimikis a.k.a Benjerg'as
  4. Miestas? Vilkaviškis
  5. Zodiako ženklas? Skorpionas
  6. Ką veiki laisvalaikiui? Žaidžiu tinklinį, dabar laikausi teises, sėdžiu prie kompiuterio.
  7. Koks tavo charkteris? Esu ištikimas, draugiškas bei tiesą sakantis žmogus. Nemėgstu vynioti žodžio į vatą, iškart sakau tiesiai šviesiai ką manau, kas gali kartais pakenkti man pačiam. Greitai prisirišu prie žmonių,
  8. Ką apie tave sako tavo draugai? Šiaip nežinau, niekada jų to neklausiau. Manau nuomonės apie mane yra įvairios, kadangi priešų nelabai turiu, mėgstu išlikti neutralus, tačiau kartais užvaldo emocijos, dėl kurių žmonės gali susidaryti blogą pirmą įspūdį. 
  9. Ar turi seserų ar brolių? Ne, esu vienturtis.
  10. Ar turi augintinių? Taip, turiu šuniuką, kurio vardas Arbūzas 🙂
  11. Kokius filmus mėgsti žiūrėti? Dažniausiai komedijas.
  12. Kokios muzikos klausai? Trap'o, new school repo, pagr. angliškai,
  13. Gyvenimo tikslas? Įstoti ir pabaigti Generolo Jono Žemaičio karo akademiją
  14. Kaip sekasi/sekėsi mokykloje? Meh, gal ir nieko. Šiaip tingiu mokytis, tad jei save labiau spausčiau rezultatai būtų tikrai geresni. 11 klasėj bendras vidurkis 8.34 😄
  15. Įkelk savo nuotrauką: https://imgur.com/a/V0oKYp7

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
prieš 4 valandas (-ų) , Griukse parasė:

Labuka! 😉

Why your eyes so red? 😮

 

akių uždegimas buvo x)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

×